Konuşan Kitaplar 2013 Enleri! / En İyi Tur


v3fgj

v3ff5

Bu zamana kadar Konuşan Kitaplar ekibi olarak 21 tane Blog Tur yaptık. Yeri geldi turunu yaptığımız kitabı okurken seçime katılan bir kız olduk ve prensin, kraliçe olmamız için bizi seçmesini bekledik, yeri geldi prense gönlümüzü kaptırdık, yeri geldi eli kılıç tutan bir suikastçı olduk ve kötülük yapan insanları öldürdük, yeri geldi suikastçı olabilmek için sefil bir hayat sürüp acılar çektik, yeri geldi ailesini arkada bırakan bir kadın olup Antartika’da kaybolduk ve ailemizin bizi gelip kurtarmasını bekledik, yeri geldi ejderhalar bizi kaçırdı, ilk başta onlara direndik ama daha sonra kalbimizi kaptırdık, yeri geldi nişanlandığımız adamı kimin öldürdüğünü bulmaya çalıştık ve bu sırada tatlılar yapıp sattık, yeri geldi Fransa’dan yola çıkıp Japonya’ya gittik ve katilin peşine düştük, katili ararken geçmişimize döndük, yeri geldi zamanda yolculuk yapan bir bedene sahip olduk ve zamanda zamana atladık, yeri geldi savaşma seviş dedik, ülkeden ülkeye gezip bir ülkede gönlümüzü bir yakışıklıya kalbimize bıraktık ve uzun yıllar geçtikten sonra özlemle annemizi kucakladık ve bu sırada güzel mi güzel bir kıza aşık olduk, yeri geldi bir hayat kadını olduk ve eski İstanbul sokaklarında gezip gezip durduk ve bir adama yine gönlümü kaptırdık, yeri geldi büyükannemizin geçmişini çözemeye çalıştık ve bu arada sakatlanıp baş balerinlik unvanımızı kaybederek Londra’dan Avustralya’ya göç ettik, yeri geldi bir umutsuz olduk ve geçmişimizin sırlarını geçmişimizden gelen bir erkek ile beraber çözdük, yeri geldi Yıkılan Krallıklar dedik ve maceralara atıldık, yeri geldi kanatsız bir meleğe aşık olduk ve onunla fantastik bir dünyanın kollarına atladık ve yeri geldi 1800 Londra’sının göbeğine kabarık elbiselerimizle düşüp, dedektifçilik oynayarak katili bulmaya çalıştık. 

Şimdiye kadar her türlü konuya sahip bir sürü kitap okuduk, tanıttık, turunu yaptık, devam kitaplarını okuduk, yorumladık, etkinlikler düzenledik ve en güzeli de o kitaplara can veren yazarlarla röportaj yapma fırsatı bulduk.

Ve şimdi de sıra 2013 yılının son ayında Yorum Durağım olarak bendeniz en sevdiğim, eğlendiğim, kahkahalar atıp, üzüldüğüm, maceralara atıldığım, erkek karakterlerine aşık olduğum turunu yaptığımızın ilk üç kitabı seçmeye geldi!!!!

Ve bu etkinlik kapsamında Konuşan Kitapların 15 üyesi her gün bir başlık altında Enlerini bize sunacak ve gün içerisinde bir yarışma düzenleyecektir. Ve tabi ben de sizin için mükemmel bir yarışma düzenledim! Ama önce hadi Yorum Durağım’ın En İyi Turları hangisiymiş bir bakalım! :)

v3fft

1) Ejderin Arzusu – G. A. Aiken

2) Gölgelerin Yolu – Brent Weeks

3) Umutsuz – Colleen Hoover

İşte benim En İyi Turlarım bunlar! Şimdi sıra sürprizde!!!!!

Sürprizimiz şahane bir yılbaşı hediyesi!!!!

Konuşan Kitaplar olarak bugünün hediyesi olarak 1 kişiye Ejder Serisi seti hediye ediyoruz!!! Tam bir kişiye üç kitap!!! Ejderin Aşkı, Ejderin Arzusu ve Ejderin Tutkusu!!!

Yarışmaya katılmak için yapmanız gereken tek şey Konuşan Kitaplar Facebook sayfasını ziyaret etmek ve yarışmaya katılmak! 

Herkese şimdiden başarılar!!! 

Eğer ki sizde En İyi Konuşan Kitaplar Turunu paylaşmak isterseniz yorum bırakmanız yeterlidir! ;)

damy (1)

Reklamlar

Bir Yanıt Bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s